Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze karmy dla kotów z niewydolnością serca

15 sierpnia 2016

Koty, cierpiące na przewlekłe choroby, jak niewydolność serca czy niewydolność nerek, potrzebują specjalnej troski ze strony właściciela, ponieważ szczególnie wrażliwe są na działanie czynników zewnętrznych oraz składników diety. Właśnie z myślą o nich, stworzono gamę produktów i karm, które mają zapewnić wszystkie niezbędne wartości odżywcze, zachęcać zapachem i smakiem, minimalizując prawdopodobieństwo występowania innych szkodliwych schorzeń.

Po jakie produkty warto zatem sięgać?

Do grona najbardziej polecanych przez weterynarzy i dietetyków produktów, zalicza się Royal Canin Calm Cat. Jest to karma specjalistyczna karma o zbilansowanym i starannie dobranym składzie, dedykowana dorosłym kotom,ze skłonnościami do nadwrażliwości pokarmowej, skórnej, dysfunkcjach układu moczowego i innych reakcjach, powstałych w organizmie na skutek sytuacji stresowych. Royal Canin Calm Cat to formuła składników, które organizm nie tylko łatwo przyswoi, a więc lekkostrawnych, ale takich, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie organizmu naszego pupila.

Royal Canin Calm Cat pozwala zatem naszemu kotu skutecznie poradzić sobie z takimi symptomami, jak:

- biegunka i wymioty,

- dysfunkcje układu moczowego,

- reakcje naskórne.

Zespół weterynarzy, testujący formułę karmy Royal Canin Calm Cat zadbał, by nie zabrakło witamin i minerałów (kwas omega 3 i 6), które sprawią, że Twój pupil czuć się będzie komfortowo i bezpiecznie, nawet w obliczu stresujących i emocjonujących dla niego sytuacji. Ponadto, wspomniane wcześniej kwasy tłuszczowe omega sprawią, że skóra i sierść Twojego kota wyglądać będzie zdrowo i pięknie.

Trovet Renal & Oxalate Insufficiencie Diet (RID)

Dla wrażliwych kociaków poleca się także karmę Trovet Renal & Oxalate Insufficiencie Diet (RID), która proponowana jest przede wszystkim dla zwierzaków, cierpiącychna przewlekłą niewydolność nerek. Trovet Renal & Oxalate Insufficiencie Diet (RID) wpływa pozytywnie na funkcjonowanie kociego organizmu, gdyż poprawia zarządzanie wodą i poziomem elektrolitów w organizmie, wspiera wydalanie niepotrzebnych produktów metabolizmu i pozwala zapewnić wszystkie niezbędne wartości, potrzebne Twojemu pupilowi do właściwego funkcjonowania.